Ruháink rendszeresen kerülnek feltöltésre, így érdemes gyakran visszalátogatnod, hogy elsőként csaphass le az új darabokra!

Kérdésed van? Hívj minket délelőtt 8 és 12 óra között: +36-30/831-2868

Blog

A gyermekem ruhái a nap végére szépen elmesélik mi is történt vele a nap folyamán, illetve, hogy milyen ételeket fogyasztott. Ezzel gondolom nem vagyok egyedül. Kezdő anyukaként már majdnem elfogadtam, hogy új mintát kaptak a ruhadarabok míg nem rátaláltam a marhaepe szappanra. Azóta töretlenül a családunk része, nincs nap, hogy ne ölelgetném őt is. Az alábbiakban olvashatjátok tuti tippem a kakis, ételes, saras foltok eltávolításához

Gyerekek előtt sosem foglalkoztam különösebben a mosószerek kérdésével. Lekaptam a polcról, ami a legolcsóbb volt, és már rohantam is tovább. Aztán megszületett a kisfiam, és szembejöttek velem a rengeteg „bababarát” mosószert reklámozó kampányok. Természetesen végigpróbáltam a legtöbbet, de nálam nem hoztak átütő sikert. Miután kiderült, hogy a fiam bőre szinte mindent kibír, lassan visszatértem ahhoz a módszerhez, hogy gyorsan választok valamit a polcról, és megyek tovább.

Néhány hét múlva azonban beköltöztünk az új házunkba, ahol a különleges szennyvízkezelés miatt kizárólag természetes összetevőjű mosó- és tisztítószerek kerülhettek a lefolyóba. Ellenkező esetben nagyon drága lett volna újraindítani a szennyvíztisztítót. Így mélyebben beleástuk magunkat a természetes tisztítószerek világába.

Ekkor jöttem rá, hogy amit sok bababarát mosószerről gondoltam, annak fele sem igaz – de legalább a marketingjük jó.

Mindannyian tapasztaltuk már, hogy egy kedvenc ruhadarab, amit alig párszor használtunk, elkezd bolyhosodni. De miért történik ez, és hogyan előzhetjük meg?

Sokszor látunk címkéken „100% pamut” feliratot, de azt tapasztaljuk, hogy az egyik ruha puha és rugalmas, míg a másik merevebb vagy gyorsabban gyűrődik. Hogy lehet ez?